У Основном суду у Бањалуци јуче је одржано рочиште поводом спора фудбалских клубова Борац и Џаја због наводног дуга клуба из Платонове улице од око 800 000 КМ према некадашњој школи фудбала, а данас клубу који се такмичи у Подручној лиги Бањалука.
– Поступак по питању дуга према Џаји се ревидира и одржано је прво рочиште. Судија је затражио од нас да доставимо доказе да смо уплатили рату од 250 000 КМ, што ћемо ускоро и учинити, исто је тражено и од банке преко које је извршена трансакција, а ново рочиште је заказано за 7. јул – рекао је директор Борца Роберт Зрилић.
(борац-спорт)
Related Topics



















