Редови сениорског тима Фудбалског клуба Борац настављају да се осипају. Након Милоша Жеравице, који каријеру наставља у мостарском Зрињском, и Ивана Костића, који је договорио сарадњу са Слободом из Тузле, табор „црвено-плавих“ напустио је и Борислав Пилиповић, који је јуче узео папире из клуба и потражиће нову средину.
Пилиповићу је, као и Жеравици и Костићу, истекао уговор са Борцем и његов наредни клуб неће морати да плаћа обештећење клубу из Платонове улице.
31-годишњи лијеви бек у сезони иза нас наступио је на 24 лигашке утакмице, није се уписао у листу стријелаца, а показане су му три јавне опомене.
(борац-спорт)
Related Topics



















