Фудбалски клуб Славија покушао је данас да забрани долазак „Лешинара“ на недјељни дерби са Борцем, али у томе ипак нису успјели. Наиме, Управни одбор Славије данас је послао допис у којем наводе како „нису у могућности да угосте Борчеве навијаче на недјељној утакмици“, али директор Борца у оставци Радмило Шиповац, који данас присуствује првој полуфиналној утакмици омладинског Купа БиХ између Славије и Борца, договорио је са челним људима Славије да „Лешинари“ ипак присуствују овој утакмици која је од великог значаја за оба тима.
Овоме додајмо и да су челни људи Славије покушали да оспоре споразум о реципроцитету (начину уласка навијача на стадион) који имају са нашим клубом. Наиме, Слободан Ујић, предсједник Славије који је на ту дужност ступио крајем прошле године, истакао је да нова управа није била упозната са тим споразумом који су потписали њихови претходници, међутим исти и даље остаје на снази, па тако Борчеви навијачи у недјељу неће плаћати улаз на стадион, као што ни навијачи Славије то нису учинили у првом дијелу сезоне.



















