Док „одговорни“ губе вријеме „процедуралним стварима“, сасвим отворено говоре о стечају, четвртој лиги па чак и гашењу Борца, када нам без имало стида тврде како нам играње у Европи није потребно, једини који остају уз клуб, „Лешинари“, данас су повукли конкретне потезе. Навијачи су данас посјетили Борчеве фудбалере на тренингу и отворено разговарали са њима. Истакнуто је како „Лешинари“ у потпуности разумију њихову тренутну ситуацију и захтјеве и да ће им покушати помоћи на сваки могући начин.
Пошто су се од појединих чланова Скупштине у оставци јуче могле чути изјаве како су „неспособни да обезбиједе превоз играчима до Источног Сарајева на утакмицу против Славије“, навијачи су на данашњем тренингу поручили да ће, по цијену да пропусте недјељно гостовање, из свог џепа фудбалерима платити пут до Источног Сарајева!



















