Кошарка

Седма побједа СКК Борац 1947: ”Плус 24” против Дрварчана у Обилићеву

Кошаркаши СКК Борац 1947 забиљежили су данас седму побједу у Другој лиги Републике Српске савладавши у одгођеној утакмици првог кола екипу Борца 1972 из Дрвара резултатом 93:69.

Лоше је наш тим одиграо прву дионицу, дозволивши ривалу да у том кварталу постигне 31 поен и на први двоминутни одмор оде уз разлику од десет поена (21:31). Ипак, у другој и у првој половини треће четвртине, ствари су дошле на своје мјесто.

Од 23:33, четири минута прије краја трећег периода, ”црвено-плави” су серијом 32:2 (!?) дошли до плус 20 (55:35) и посао рутински привели крају.

До краја првог дијела сезоне, нашем тиму још су преостала два меча са екипама ОКК Борац Мако Принт.

СКК БОРАЦ 1947 – БОРАЦ 1972 (ДРВАР) 93:69

(21:31, 20:4, 22:16, 30:18)

дворана: Обилићево, без присуства гледалаца, судије: Бабић, Адамовић и Папаз.

СКК БОРАЦ 1947: Карановић 2, Гајић 5, Павић 2, Барбарез, Даничић 26, Секулић 16, Секулић 23, Чуковић 19.

БОРАЦ 1972 (ДРВАР): Трнинић 14, Бајић 22, Боснић 3, Граховац, Пећанац 17, Карановић 2, Бутковић 9, М. Томић, Л. Томић, Зорић, Рађеновић 2, Шобат.