Савладан и Чукарички, припреме на Златибору завршене без пораза

Припреме на Златибору фудбалери Борца завршавају без пораза!

Након што су савладали Спартак, Инђију и Трепчу, те ремизирали са Јавором, изабраници Владе Јагодића данас су у посљедњој утакмици у склопу припрема на српској планини тријумфовали над Чукаричким резултатом 2:0, нанијевши тиму са Бановог брда први пораз током припремног периода.

Наш тим је до предности над српским суперлигашем стигао у 22. минуту, када је Алмедин Зиљкић издржао дуел са чуваром, а потом упослио Горана Закарића, који је поентирао трећи пут на припремама.

Само осам минута касније Чукарички је требало да остане са десет играча на терену јер је црвени картон показан Димитрију Каменовићу, који је направио прекршај као посљедњи играч одбране, али су договором два тренера обје екипе остале на броју.

Коначних 2:0 постављено је у 59. минуту, када је Урош Дрезгић, који је у том 30. минуту замијенио Каменовића, оборио Стојана Врањеша у шеснаестерцу Чукаричког, а капитен ”црвено-плавих” материјализовао пенал.

Борац се сутра враћа са Златибора, а у суботу, 25. јула, одиграће пријатељски меч са Рудар Приједором.

Три дана касније, одмјериће снаге са Црвеном звездом, још једним чланом Суперлиге Србије.

БОРАЦ: Павловић, Ћосић (од 46. минута Јаничић), Дујаковић, Милојевић (од 46. минута Субић), Јовановић (од 88. минута Радуловић), Бртан (од 89. минута Круз), Даниловић, Врањеш (од 88. минута Кајкут), Зиљкић (од 85. минута Црнов), Закарић (од 85. минута Ђалоу), Лукић (од 67. минута Марковић).

(борац-спорт, фото: sportsport.ba)