Борац савладао Трепчу, Јагодић незадовољан: Неки мисле да нису у првом плану

Фудбалери Борца уписали су трећу побједу на припремама на Златибору након што су јуче савладали Трепчу, члана Српске лиге Запад, резултатом 2:0.

Борац је повео у 55. минуту, када је Александар Радуловић извео корнер, а Немања Јаничић вратио лопту на петерац, гдје ју је сачекао Даглас Круз и главом спровео у мрежу. Коначан резултат постављен је у 76. минуту, када је Горан Закарић био прецизан са бијеле тачке, а пеналу је претходио прекршај над Владаном Даниловићем.

У мечу са Трепчом наступили су играчи који нису наступили против Јавора или су на тој утакмици имали мању минутажу, па је је Јагодић на терен од првог минута послао: Кукрику, Галића, Јаничића, Круза, Субића, Радуловића, Чавића, Калесића, Ђалоуа, Црнова и Марковића. Прилику су касније још добили Рачић, Ћосић, Милојевић, Босанчић, Закарић, Даниловић, Зиљкић и Церић.

Тренер ”црвено-плавих”, ипак, није био задовољан виђеним.

Морам рећи да сам изузетно незадовољан приступом и квалитетом игре у првом полувремену, мада је вријеме било боље него против Јавора а уз то је противник српсколигаш. Реално је овај меч био шанса играчима да се наметну. Неки мисле да нису у првом плану а данас су пропустили шансу јер су и даље сви у конкуренцији. Мора нешто бити и како не треба и добро је да се сад десило. Ово ћемо анализирати. Увијек желим да побиједимо без обзира на име ривала и добро је да смо славили. Резултат је реалан иако смо у посљедњих 15 минута могли и до убједљивије побједе кад су ушли играчи који су кренули против Јавора. Честитам Трепчи на квалитетном мечу, били су заиста добар и фер ривал и желим им срећу у будућем такмичењу.

Посљедњу утакмицу на Златибору Борац ће одиграти сутра против Чукаричког, док је за 22. јул планиран повратак у Бањалуку. 25. јула биће одиграна утакмица са Рудар Приједором, док је генерална проба заказана за 28. јул, када ће Борац гостовати Црвеној звезди, актуелном шампиону Србије.

(борац-спорт, фото: Синиша Пашалић/Српскаинфо)