Реми у трећој утакмици: Борац испустио предност над Јавором

Фудбалери Борца ремизирали су данас са Јавором из Ивањице резултатом 1:1 у трећој утакмици у склопу припрема на Златибору.

Повео је Борац у 18. минуту голом Алмедина Зиљкића из једанастерца, којем је претходио прекршај голмана Ивањичана над капитеном Стојаном Врањешом, док је коначан резултат постављен у 65. минуту, када је након центаршута Марка Јевремовића ударцем главом поентирао интернационалац из Гане Ибрахим Танко.

Наредну утакмицу ”црвено-плави” ће одиграти сутра против Трепче из Косовске Митровице, док је посљедња утакмица на Златибору планирана за 21. јул, када ће играчи Владе Јагодића играти против Чукаричког.

Генералну пробу пред почетак нове сезоне Борац ће имати у суботу, 25. јула, када ће играти против Рудар Приједора.

(борац-спорт, фото: Синиша Пашалић/Српскаинфо)