Реми Борчевих јуниора у Хаџићима

Јуниори Борца ни у трећој прољећној утакмици у Премијер лиги БиХ нису успјели да укњиже тријумф.

Послије пораза од Младости (2:0) и Тузла ситија (0:1), играчи Зорана Драгишића данас су у Хаџићима ремизирали са Радником резултатом 1:1, те су након 16 мечева на шестој позицији уз 23 бода.

У данашњој утакмици повели су домаћини и то у 32. минуту поготком Мехмеда Милишића, док је освајање бода црвено-плавима омогућио Давид Вуковић у 73. минуту.

У наредном колу, сљедећег викенда, Борац ће у градском дербију угостити Жељезничар Спорт тим.

РАДНИК (ХАЏИЋИ) – БОРАЦ 1:1

стријелци: 1:0 Милишић (32.), 1:1 Вуковић (73.), стадион: у Хаџићима, гледалаца: 100, судија: Слађан Дошло (Источно Сарајево), жути картони: Шупук, Зец, Ћосић, Каришик, Авдовић (Радник).

РАДНИК: Побрић, Ћосић, Зец, Шупук, Мартиновић, Хујић (од 40. минута Авдовић), Милишић (од 72. минута Симанић), Хаџалић, Каришик (од 90+2. минута Золота), Карачић, Мифтари (од 87. минута Бучан). Тренер: Мирнес Бешић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Дрча, Вуковић, Јотић (од 46. минута Драгољић), Кулашин, Ерић (од 67. минута Пушић), Радовић, Благојевић (од 90+1. минута Томић), Рачић (од 46. минута Николић), Бабић. Тренер: Зоран Драгишић.