Радуловић: Против Зрињског и тактички и тркачки на високом нивоу

Фудбалери Борца гостовали су протеклог викенда у оквиру 11. кола БХ Телеком Премијер лиге Бих екипи Зрињског, те освојили изузетно важан бод (0:0) у борби за пласман у Лигу 6, што је и главни циљ зацртан на старту сезоне. Некадашњи члан мостарског премијерлигаша, а данас првотимац Борца Александар Радуловић у изјави за наш портал истиче да је његова екипа утакмицу, када је тактика у питању, одиграла на високом нивоу.

Посљедњи пут је једна генерација Борца остала непоражена у Мостару 2011. године, када је освојена шампионска титула, а ето, то је пошло за руком и нама на утакмици коју смо, прије свега, одиграли одлично, како тактички, тако и тркачки. Бићу слободан да кажем да смо у другом полувремену имали боље шансе за постизање гола и да смо били ближи побједи, али кад се све узме у обзир сматрам да је подјела бодова најреалнији исход с обзиром да су и Мостарци створили одређене прилике које нису претворене у гол. На терену смо се поставили тако да идемо на побједу и то је на терену баш тако и изгледало, вјеровали смо да можемо до ње од првог до посљедњег минута, али и једним бодом смо итекако задовољни јер знамо да је Зрињски одлична екипа која доминира бх. фудбалом – рекао је Радуловић.

Наредну премијерлигашку утакмицу Борац ће одиграти у суботу, 21. октобра, када ће са почетком у 15 часова гостовати у Зеници екипи Челика.