Прољећна полусезона почела тријумфом: Јуниори Борца савладали Крупу

Јуниори Борца су прољећни дио сезоне у Премијер лиги БиХ отворили домаћим тријумфом над Крупом.

Црвено-плави су локалног ривала савладали резултатом 2:0, а два гола постигнута су у интервалу од осам минута – стријелци су били Немања Ћетојевић у 64. и Стефан Марчетић у 72. минуту.

Био је ово пети тријумф Борчевих јуниора, захваљујући којем су стигли до 22 бода, те су након непотпуне рунде на шестом мјесту.

У наредном колу, Борац ће поново играти пред домаћом публиком, а ривал ће му бити тузланска Слобода.

БОРАЦ – КРУПА 2:0

стријелци: 1:0 Ћетојевић (64.), 2:0 Марчетић (72.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: Ђаковић, Дивљак (Борац), Каблић, Шева (Крупа).

БОРАЦ: Грујић, Рендић (од 90. минута Бабић), Бурњаковић, Делкић, Пејић (од 68. минута Богданић), Керановић (од 90. минута Гајић), Сарић (од 68. минута Стојичић), Дивљак (од 46. минута Марчетић), Ђаковић, Соколић (од 46. минута Ботић), Ћетојевић (од 82. минута Шикањић). Тренер: Зоран Драгишић.

КРУПА: Репић, Благојевић, Деспот, Кононикин (од 88. минута Мартић), Чекић, Вунић, Каблић (од 79. минута Драгојевић), Петак (од 88. минута Гудало), Петровић, Келеман (од 66. минута Чкиквадзе), Шева (од 88. минута Балабан). Тренер: Ненад Студен.