Порази пионира и кадета у Сарајеву

Пионири и кадети Борца поражени су од одговарајућих селекција Сарајева идентичним резултатом, 2:0, у оквиру четвртог кола Елитне лиге.

Након овог пораза, пионирска селекција у борби за највиши пласман касни четири бода за Сарајлијама, које су до побједе одвели Мухамед Ћосић (50. минут) и Дени Нухановић (57.).

У другом мечу, стријелци за бордо тим били су Фарук Бездроб (38.) и Недим Керановић (74.).

Наредни мечеви Борчеве омладинце очекују у сриједу (19. април), када ће у заосталим дуелима другог кола гостовати Вележу.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 2:0

стријелци: 1:0 Ћосић (50.), 2:0 Нухановић (57.), стадион: у Бутмиру, гледалаца: 60, судија: Бењамин Дељковић (Сарајево), жути картони: Ћосић (Сарајево), Пејаковић, Сопренић (Борац).

САРАЈЕВО: Шехић, Хрњић, Карамехмедовић, Врбан, Ћосић (од 69. минута Џанко), Окановић (од 47. минута Фејзић), Мехмедовић (од 67. минута Ћутук), Захировић, Нухановић (од 70+1. минута Авдукић), Даздаревић, Велагић. Тренер: Елвис Садиковић.

БОРАЦ: Рачић, Лајић, Вишекруна, Балаћ, Н. Благојевић, Ћулум, Ћусо, Мишић (од 61. минута Лазић), Богојевић (од 51. минута Брешо), Пејаковић, Сопренић. Тренер: Милан Озрен.

стријелци: 1:0 Бездроб (38.), 2:0 Керановић (74.), стадион: у Бутмиру, гледалаца: 50, судија: Слађан Дошло (Источно Сарајево), жути картони: Мердић (Сарајево).

САРАЈЕВО: Мехић, Башовић, Алајмовић, Хоџић, Мердић, Бабић, Бездброб (од 68. минута Керановић), Халилагић (од 61. минута Копић), Шетић (од 61. минута Бајровић), Бакаран (од 78. минута Мехмедспахић), Косо. Тренер: Мухамед Џакмић.

БОРАЦ: Јуркас, Соколић (од 55. минута Ђудуровић), Бурњаковић, Стојичић (од 77. минута Шикањић), Стрика, Ћетојевић, Петровић (од 41. минута Мишић), Пејић, Ђајић, Терзић, Ћорић (од 86. минута Врховац). Тренер: Бојан Пузигаћа.