У првом четвртфиналном мечу Купа Босне и Херцеговине рукометаши Борца поражени су од Извиђача у Љубушком резултатом 28:24. Прво полувријеме протекло је у знаку домаћина, који је након првих 30 минута имао предност од четири гола (17:13). Други дио игре изабраници Драшка Будише започели су много ангажованије, како у одбрани, тако и у нападу, не дозволивши Љубушацима да постигну гол у првих девет минута, тако да је у 39. минуту на семафору писало 17:17, међутим тада су домаћи поново заиграли као у првом дијелу, стигли до +5 (24:19), те мирно привели меч крају за коначних 28:24. Реванш меч на програму је 20. марта у дворани „Борик“.
Након овог меча рукометаши Борца сада се враћају обавезама у Премијер лиги БиХ, гдје их већ наредног викенда очекује меч 16. кола против височке Босне.
(борац-спорт)



















