Пораз јуниора у Станишићима

Јуниори Борца поражени су у претпосљедњој гостујућој утакмици у текућој полусезони од Звијезде 09 резултатом 3:0.

Двоструки стријелац за екипу из етно-села Станишићи био је Лука Асентић, несуђено појачање црвено-плавих прије старта сезоне, док је један гол постигао капитен домаћег тима Марко Бркић.

Три кола прије краја полусезоне изабраници Зорана Драгишића заузимају 10. мјесто на табели са 9 бодова, а у наредној рунди ће у Бањалуци дочекати Широки Бријег, који је деветопласирани са 13.

ЗВИЈЕЗДА 09 – БОРАЦ 3:0 (2:0)

стријелци: 1:0 Асентић (24.), 2:0 Бркић (39.), 3:0 Асентић (73.), стадион: у етно-селу Станишићи, гледалаца: 40, судија: Адмир Авдић (Калесија), жути картони: Живковић, Мандић, Мусић (Звијезда 09).

ЗВИЈЕЗДА 09: Мијовић, Мандић, Бијелић (од 83. минута С. Томић), Свјетлановић, Дојчиновић, Живковић (од 64. минута Мусић), Шујић (од 73. минута В. Томић), Бркић, Тојчић (од 72. минута Станишић), Елек, Асентић. Тренер: Младен Обреновић.

БОРАЦ: Бајић, Дубравац (од 85. минута Стојичић), Прерадовић, Јаворац, Л. Граховац, Јагодић (од 61. минута М. Граховац), Бургић (од 70. минута Бановић), Курузовић, Бамбураћ (од 54. минута Ожеговић), Ненад, Вукобратовић. Тренер: Зоран Драгишић.