Пораз јуниора у Станишићима, сутра (13:00) против Младости у одгођеној утакмици 9. кола

Јуниори Фудбалског клуба Борац поражени су од Звијезде 09 резултатом 3:1 у претпосљедњој гостујућој утакмици у јесењој полусезони. Црвено-плави наредни меч играју већ сутра, када ће у одгођеном сусрету 9. кола укрстити копља са екипом Младости из Добоја код Какња.

У 10. минуту до предности су стигли домаћи фудбалери поготком Немање Ракића. Резултат 1:0 остао је на снази све до 55. минута, када је Звијезда 09 преко Дејана Живковића удвостручила предност. У 75. минуту Борац је голом Васе Вуковића из једанаестерца смањио заостатак, а коначан резултат у 90. минуту поставио је Дејан Живковић својим другим поготком.

Након 10 одиграних утакмица, јуниорска селекција Борца заузима девето мјесто са 12 бодова.

ЗВИЈЕЗДА 09 – БОРАЦ 3:1 (1:0)

стријелци: 1:0 Ракић (10.), 2:0 Живковић (55.), 2:1 Вуковић (пенал, 75.), 3:1 Живковић (90.), стадион: у етно-селу Станишићи, гледалаца: 50, судија: Дарко Геџић (Брчко), жути картони: Свјетлановић, Живковић (Звијезда 09), Мартић, Турањанин (Борац).

ЗВИЈЕЗДА 09: Мијовић, Драганић, Свјетлановић, Матић, Томић, Живковић, Шујић (од 87. минута Радић), Ракић (од 58. минута Рукавина), Станишић, Елек, Винтоњи (од 74. минута Мојовић). Тренер: Дејан Вилотић.

БОРАЦ: Гашић, Јовић (од 31. минута Жарић), Кујунџић, Јаворац, Арсић, Мартић (од 46. минута Вукобратовић), Турањанин, Курузовић (од 60. минута Божичковић), Боснић (од 46. минута Вуковић), Амиџић, Солдат (од 46. минута Вујмиловић). Тренер: Зоран Драгишић.