Борац и Младост подијелили бодове

Јуниори Фудбалског клуба Борац ремизирали су данас резултатом 1:1 са екипом Младости из Добоја код Какња у одгођеној утакмици 9. кола Премијер лиге БиХ. До краја јесење полусезоне црвено-плави ће одиграти још два меча: прво ће угостити екипу Широког Бријега, а потом гостовати тиму Славије.

Оба гола постигнута су у првом полувремену: у 15. минуту гости су стигли до предности преко Аднана Черимића, док је 8 минута прије одласка на одмор гол за Борац, свој пети овосезонски, постигао Дориан Курузовић.

Имао је Драгишићев тим шансу да у финишу меча стигне и до цијелог плијена, али је Срђан Ескић у трећем минуту надокнаде погодио стативу.

Након 11 одиграних утакмица, Борчеви јуниори заузимају седмо мјесто на табели са 13 бодова.

БОРАЦ – МЛАДОСТ 1:1 (1:1)

стријелци: 0:1 Черимић (15.), 1:1 Курузовић (37.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Огњен Ваљић (Бањалука), жути картони: – .

БОРАЦ: Гашић, Жарић Кујунџић, Арсић, Вуковић (од 73. минута Божичковић), Турањанин, Курузовић (од 67. минута Ескић), Милојевић, Амиџић (од 61. минута Латиновић), Вујмиловић (од 86. минута Мартић), Вукобратовић (од 31. минута Боснић). Тренер: Зоран Драгишић.

МЛАДОСТ: Младина, Мехић, Челебић (од 61. минута Алајбеговић), Черимић (од 87. минута Кокић), Хрустановић (од 90. минута Омерагић), Чолак, Хусић, Муслић, Зец, Бајрић (од 79. минута Чаго), Мркалић (од 58. минута Хечимовић). Тренер: Елвир Козица.