Пораз и у четвртој провјери: Меч са Русима прекинут у 89. минуту због туче!

Борчеви фудбалери поражени су и у четвртој, посљедњој провјери на припремама у Анталији.

Послије Кизилкума, Шахтјора и Динамо Батумија, црвено-плаве је савладала и руска екипа Крила Совјетов, резултатом 0:1, па тренер Марко Максимовић и његови изабраници припреме у Турској завршавају без постигнутог гола.

Тренутак одлуке догодио се у 58. минуту, када је Ежов послије соло-акције матирао Бојана Павловића, али меч је, свакако, обиљежила туча играча два тима, због које је, у 89. минуту, арбитар Урман Генџај одлучио да прекине меч и фудбалере пошаље раније у свлачионице.

Све је, наиме, почело кад је члан Крила Совјетов Смирнов одгурнуо Марка Кујунџића који је желио да убрза извођење лопте након једног прекршаја за Русе. У ”фрку” су се умијешали скоро сви играчи, а кад се ситуација смирила, турски судија је одлучио да ”одсвира” крај меча.

Борчева експедиција се у Бањалуку враћа 14. фебруара, а посљедњу контролну утакмицу одиграће 20. или 21. фебруара, када ће у генералној проби пред наставак првенства одмјерити снаге са Крупом.