Пораз Борчевих јуниора на ”Грбавици”

Јуниори Борца поражени су овог викенда од Жељезничара резултатом 2:0 у мечу 22. кола Премијер лиге БиХ.

Тим са Грбавице оба гола је постигао у првом полувремену, а стријелци су били Грубешић у 8. и Бајрић у 38. минуту.

Борчеви јуниори су на трећем мјесту са 40 бодова, а у наредном колу их очекује претпосљедња домаћа утакмица у сезони – против тузланске Слободе.

ЖЕЉЕЗНИЧАР – БОРАЦ 2:0

стријелци: 1:0 Грубешић (8.), 2:0 Бајрић (38.), стадион: помоћни терен стадиона Грбавица, судија: Сабрија Топаловић (Зеница), жути картони: Мућај, Мусић (Жељезничар), Марјановић, Малбашић (Борац).

ЖЕЉЕЗНИЧАР: Милићевић, Ем. Мулаосмановић, Фејзић, Бајрић, Дураковић, Пехиљ (од 88. минута Зубановић), Грубешић (од 67. минута Мифтари), Ел. Мулаосмановић (од 80. минута Мусић), Прцић, Каралић (од 88. минута Тракић), Мућај (од 74. минута Крижевац). Тренер: Омер Јолдић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Бобић, Божић, Тахрић (од 62. минута Пушић), Чавић (од 68. минута Малбашић), Јаворац, Ерић, Вуковић, Марјановић (од 89. минута Сарајлић), Балић. Тренер: Жељко Врањеш.