Поново без погодака у јуниорском градском дербију

И други овосезонски јуниорски дерби Бањалуке завршен је без погодака…

Након октобарских 0:0 на помоћном терену Градског стадиона, Борац и Жељезничар Спорт тим су истим резултатом завршили свој меч одигран протеклог викенда на Предграђу у оквиру 22. кола.

Био је то девети реми црвено-плавих старта сезоне, Жељезничар Спорт тим је уписао пети, а послије оваквог исхода, два тима су задржала позиције са којих су и ушла у ово коло.

Борац је четири рунде прије краја првенства на шестом мјесту са 33 бода, једним више од бањалучког ривала.

У наредном колу, сљедећег викенда, Борац ће угостити екипу Вележа, али ће прије тога већ у четвртак (2. мај), са почетком у 13.00 часова, бити домаћин Рудар Приједору у оквиру четвртфинала Купа Републике Српске.

ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ – БОРАЦ 0:0

стадион: на ”Предграђу”, гледалаца: 100, судија: Драган Тодић (Добој), жути картони: Милош Бајић, тренер Бранислав Симиџија, Небојша Мирчић (Жељезничар Спорт тим), Мирко Ђаковић, Немања Рендић, Немања Ћетојевић, Филип Сарић (Борац).

ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ: Борис Вишић, Милан Скакић (од 60. минута Дамјан Јовановић), Милош Грујић, Симон Мишић (од 81. минута Страхиња Штркић), Стефан Онуфрија (од 60. минута Вук Шмуља), Филип Антонић, Милош Бајић, Растко Илић (од 81. минута Душан Пејаковић), Лазар Црљић, Небојша Мирчић, Драган Тривуновић. Тренер: Бранислав Симиџија.

БОРАЦ: Никола Грујић, Немања Рендић, Ђорђе Бурњаковић (од 82. минута Ђорђе Бабић), Бењамин Делкић, Матеј Стојичић (од 46. минута Павле Гајић), Недим Керановић (од 62. минута Игор Шикањић), Филип Сарић, Лука Дивљак (од 46. минута Немања Ћетојевић), Мирко Ђаковић, Дамјан Соколић, Сергеј Богданић (од 46. минута Павле Ђајић). Тренер: Зоран Драгишић.