Пионирима бод на Тушњу

Пионири Борца ремизирали су јуче резултатом 1:1 са екипом Слободе у дерби утакмици 10. кола Премијер лиге БиХ и задржали треће мјесто на табели са 2 бода више у односу на јучерашњег противника.

До предности су у 42. минуту стигли Тузлаци голом Емира Кадрића, међутим да бод крене пут Бањалуке побринуо се својим 11. овосезонским голом Леонтије-Лука Драгољић 4 минута прије краја утакмице.

У 11. колу Борчеви пионири ће угостити селекцију мостарског Зрињског.

СЛОБОДА – БОРАЦ 1:1

стријелци: 1:0 Кадрић (42.), 1:1 Драгољић (66.), стадион: Тушањ, гледалаца: 30, судија: Аган Рамић (Тузла), жути картони: Јањетовић, Каменчић (Борац).

СЛОБОДА: Клапић, Халиловић, Пожегић, Реџић, Халач, Капетановић, Мехмедовић, Касумовић, Мујкић (од 67. минута Смајић), Кадрић (од 65. минута Имамовић), Хајдаревић (од 62. минута Нуркановић). Тренер: Аднан Османхоџић.

БОРАЦ: Дамјановић, Гојић (од 43. минута Пушић), Каменчић, Пушкар, Јовашевић, Јањетовић, Шунић, Малбашић, Шупук, Вуковић (од 54. минута Василић), Драгољић (од 69. минута Рачић). Тренер: Предраг Мајкић.