Два гола Стојичића за Борчево славље у Тузли

Кадети Борца тријумфално су прошли кроз Тузлу савладавши јуче на стадиону Тушањ екипу Слободе резултатом 0:2. Оба гола за црвено-плаве постигао је Стефан Стојичић, који је домаћег чувара мреже матирао у 60. и 74. минуту.

Захваљујући слављу у Тузли, изабраници Драгана Бенића су, након непотпуног деветог кола, стигли до друге позиције на табели, а у 11. рунди их очекује гостовање Зрињском.

СЛОБОДА – БОРАЦ 0:2

стријелци: 0:1 Стојичић (60.), 0:2 Стојичић (74.), стадион: Тушањ, гледалаца: 30, судија: Мирнес Мујановић (Калесија), жути картони: Вуковић, Рогић, Боснић (Борац).

СЛОБОДА: Мехић, Осмић, Муратовић (од 55. минута Дивковић), Мусић, Бектић, Хасанџиковић, Тракић, Бркић (од 47. минута Омеровић), Хукић (од 62. минута Кавазовић), Ковачевић (од 63. минута Карић), Бегановић (од 62. минута Турсуновић). Тренер: Градимир Црногорац.

БОРАЦ: Бадић, Јовић (од 63. минута Живковић), Гајић (од 55. минута Кујунџић), Милојевић, Арсић, Латиновић, Боснић (од 76. минута Кукавица), Амиџић (од 52. минута Рогић), Вуковић, Турањанин (од 73. минута Врховац), Стојичић. Тренер: Драган Бенић.