Пионири успјешни и против Зеничана

Сјајан низ пионира Борца настављен је и послије гостовања у Зеници. Црвено-плави су ”неокрзнути” прошли гостовање на Камберовића пољу, те тријумфовали резултатом 0:4.

Борац је до предности стигао у 28. минуту преко Марка Бркића, а у другом полувремену наш тим је још три пута затресао мрежу ривала – учинили су то Сергеј Дамјанић у 49. минуту са бијеле тачке, Филип Сарић у 52. и Кристијан Јанковић у 64. минуту.

Већ у сриједу Борчеве пионире очекују нове обавезе – заостала утакмица шестог кола против Зрињског, која се игра на помоћном терену Градског стадиона у Бањалуци.

ЧЕЛИК – БОРАЦ 0:4

стријелци: 0:1 Бркић (28.), 0:2 Дамјанић (пенал, 49.), 0:3 Сарић (52.), 0:4 Јанковић (64.), стадион: Камберовића поље ”Б”, гледалаца: 100, судија: Анес Дедић (Зеница), жути картони: Палачкић, Скендер (Челик).

ЧЕЛИК: Јашаревић, Кубат (од 61. минута Дурмо), Салкић, Шкаљо, Палачкић (од 52. минута Шабић), Ахметспахић, Захировић (од 58. минута Сердаревић), Скендер, Нумановић, Тоља, Сивац. Тренер: Сабахудин Бујак.

БОРАЦ: Николић, Пеуља, Миздрак, Макарић (од 56. минута Лончар), Шушић, Плавшић, Сарић, Дамјанић (од 56. минута Илић), Самарџија (од 49. минута Врањеш), Бркић (од 59. минута Делкић), Ковачевић (од 52. минута Јанковић). Тренер: Предраг Мајкић.