Пионири ремизирали са Звијездом 09, кадети уписали побједу

Пионири Борца подијелили су бодове са Звијездом 09 у мечу играном у оквиру 17. кола Премијер лиге БиХ.

Утакмица играна на стадиону у етно-селу Станишићи завршена је резултатом 1:1, а до вођства је стигао Борац у 28. минуту голом Данила Вучковца, док је коначан резултат поставио Лука Мандић у 53. минуту.

Кадети су у свом мечу тријумфовали, резултатом 0:2, а стријелци су били Драган Пејић у 52. и Никша Благојевић у 88. минуту, уз напомену да првотимац домаћих Мико Давидовић није материјализовао једанаестерац у 76. минуту.

ЗВИЈЕЗДА 09 – БОРАЦ 1:1

стријелци: 0:1 Вучковац (28.), 1:1 Мандић (53.), стадион: у етно-селу Станишићи, гледалаца: 50, судија: Бењамин Бербић (Бановићи), жути картони: Рикић (Звијезда 09), Пејаковић (Борац).

ЗВИЈЕЗДА 09: Лукић, Малешевић, Симеуновић, М. Нешковић, Грујичић (од 36. минута Кулашинац), Алексић (од 69. минута Р. Нешковић), Тодић, Шешлија, Тодоровић (од 46. минута Деспотовић), Вркеш (од 65. минута Рикић), Мандић (од 65. минута Симић). Тренер: Илија Симић.

БОРАЦ: Бобар, Нежић (од 61. минута Тешић), Кецман, Станимировић, Декет, Пејаковић, Савановић (од 61. минута Марјановић), Тајисић, Голић, Терзић, Вучковац. Тренер: Асмир Авдукић.

ЗВИЈЕЗДА 09 – БОРАЦ 0:2

стријелци: 0:1 Пејић (52.), 0:2 Благојевић (88.), стадион: у етно-селу Станишићи, гледалаца: 50, судија: Елведин Топузовић (Тузла), жути картони: М. Јовић, Бардак, Стокановић (Звијезда 09), Сопренић, Павковић, Пејић (Борац).

ЗВИЈЕЗДА 09: Петровић, Крстић, Варешић (од 55. минута Амиџић), Стокановић, Лазаревић (од 90+1. минута Терзић), М. Јовић (од 90+1. Голић), Бардак, Д. Јовић, Давидовић (од 90+1. минута Милићевић), Кецман (од 72. минута Бојић), Кнежевић. Тренер: Саша Крупљанин.

БОРАЦ: Рачић, Ср. Мишић, Балаћ, Ћусо, Благојевић, Сопренић, Ђерман (од 90. минута Антешевић), Ћорић, Гостимировић, Пејић, Павковић (од 72. минута Ђудуровић). Тренер: Милан Озрен.