Пионири на 4/4, савладан и Радник

Пионири Борца задржали су стопроцентну успјешност и након четвртог кола савладавши екипу Радника из Бијељине резултатом 3:0. Сва три поготка постигнута су у другом полувремену: двоструки стријелац је и у овој рунди био Лука Дивљак, који је погађао у 55. и 65. минуту, а један гол, онај којим је Борац стигао до вођства у 49. минуту, био је дјело Милана Илића.

Борчеви пионири тренутно су на првом мјесту, али екипа Сарајева, која је једина уз наш тим без изгубљеног бода, тек треба да одигра свој меч четвртог кола против Широког Бријега. Ова утакмица заказана је за 28. август.

У наредној рунди, Борац ће гостовати екипи Младости.

БОРАЦ – РАДНИК 3:0

стријелци: 1:0 Илић (49.), 2:0 Дивљак (55.), 3:0 Дивљак (65.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 80, судија: Марко Ерак (Крупа на Врбасу), жути картони: Вукша (Борац), Мићић (Радник).

БОРАЦ: Делић, Пеуља, Миздрак, Макарић, Вукша, Плавшић, Сарић (од 68. минута Јовановић), Делкић (од 65. минута Врањеш), М. Ковачевић (од 43. минута И. Ковачевић), Самарџија (од 36. минута Илић), Дивљак (од 66. минута Бабић). Тренер: Предраг Мајкић.

РАДНИК: Крајишник, Гашпар (од 58. минута Деспотовић), Јуришић, Крстић (од 53. минута Цацановић), Савичић (од 58. минута Шушљик), Андрић (од 46. минута Јашаревић), Илић, Томић (од 53. минута Дачић), Мићић, Милошевић, Васић. Тренер: Огњен Суботић.