Кадети у финишу остали без цијелог плијена

Кадети Борца ремизирали су са Радником резултатом 2:2 у утакмици четвртог кола Премијер лиге БиХ.

До вођства су у 4. минуту стигли гости поготком Милета Тракиловића, али су ”црвено-плави” у другом полувремену направили преокрет головима Давида Вуковића у 51. а потом и Данијела Шунића у 62. минуту из једанаестерца. Ипак, три бода нису остала у Бањалуци, с обзиром да је у 87. минуту властиту мрежу затресао Кирило Малбашић.

Након 4 утакмице, Борчеви кадети су осми са четири бода, а у наредном колу гостују Младости.

БОРАЦ – РАДНИК 2:2

стријелци: 0:1 Тракиловић (4.), 1:1 Вуковић (51.), 2:1 Шунић (пенал, 62.), 2:2 Малбашић (аутогол, 87.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 80, судија: Огњен Ваљић (Бањалука), жути картони: Војводић (Борац), Вујадиновић, Јахић, Ибрашимовић, Вуковић, Цвијановић (Радник).

БОРАЦ: Војводић, Јањетовић (од 46. минута Босанчић), Рачић (од 46. минута Малбашић), Моцоња, Мариновић, Шунић, Буквић, Драгољић (од 46. минута Пушић), Вуковић, Грбић (од 70. минута Рогић), Ћебић (од 46. минута Симуновић). Тренер: Зоран Драгишић.

РАДНИК: Митровић, Јахић, Тракиловић, Манојловић, Вујадиновић (од 66. минута Гаврић), Караћ, Василић (од 70. минута Вуковић), Божић, Цвијановић, Јовановић, Ибрашимовић. Тренер: Славиша Митровић.