Пионири и кадети убједљиви у Посушју, Фарис Џевахирић петоструки стријелац!

Пионири и кадети Борца уписали су овог викенда убједљиве побједе на гостовању Посушју.

Истакао се пионир Фарис Џевахирић, који је у тријумфу резултатом 1:7 постигао пет погодака, док су кадети уписали побједу резултатом 1:4.

Након 14 одиграних утакмица, односно послије непотпуне 15. рунде, пионири су на првом мјесту са 33 бода, док су кадети на четвртој позицији уз 27.

У наредној рунди, у Бањалуку долази Зрињски.

ПОСУШЈЕ – БОРАЦ 1:7

стријелци: 0:1 Џевахирић (4.), 0:2 Ђудуровић (13.), 0:3 Џевахирић (19.), 0:4 Џевахирић (21.), 0:5 Ђудуровић (пенал, 40.), 0:6 Џевахирић (54.), 1:6 Башић (62.), 1:7 Џевахирић (66.), стадион: Мокри долац, гледалаца: 20, судија: Винко Перић (Мостар), жути картони: Ерцег (Посушје).

ПОСУШЈЕ: Ковач, Бешлић (од 64. минута Рајич), Бегић (од 36. минута А. Бешлић), Д. Башић, Бешлић (од 54. минута И. Башић), Јукић, Ерцег (од 36. минута Ширић), Л. Башић, Галић, Думанчић, Ненадић (од 61. минута Петрић). Тренер: Хрвоје Ерцег.

БОРАЦ: Јуркас, Мишић, Балаћ, Благојевић, Ћорић (од 36. минута Кнежевић), Мићић (од 50. минута Ристовић), Ђудуровић (од 50. минута Богојевић), Џевахирић, Петровић, Јовановић (од 36. минута Поповић), Максимовић (од 36. минута Сопренић). Тренер: Милан Озрен.

ПОСУШЈЕ – БОРАЦ 1:4

стријелци: 0:1 Ковачевић (5.), 0:2 Самарџија (51.), 0:3 Ђајић (72.), 1:3 Бегић (83.), 1:4 Богданић (пенал, 89.), стадион: Мокри долац, гледалаца: 70, судија: Драган Стојић (Мостар), жути картони: Врањковић, Јурчић (Посушје), Самарџија, Стојичић (Борац).

ПОСУШЈЕ: Јовић (од 79. минута Шимић), Врањковић (од 79. минута Полић), Ореч, Бобан, Јурчић, Чале (од 83. минута Пенава), Павковић (од 51. минута Грубишић), Михаљ, Бегић, Миличевић (од 46. минута Филиповић), Краљевић. Тренер: Иван Ореч.

БОРАЦ: Милановић, Рендић, Миздрак, Макарић, Бурњаковић (од 30. минута Пеуља), Ковачевић (од 61. минута Ђајић), Плавшић, Богданић, Самарџија (од 75. минута Стрика), Јанковић (од 53. минута Дивљак), Стојичић (од 79. минута Деспот). Тренер: Предраг Мајкић.