”Петарда” пионира против Тузла ситија, кадети тријумфовали након преокрета

Пионири Борца ући ће у Елитну лигу са прве позиције, уз бод предности испред Сарајева!

Играчи Милана Озрена су протеклог викенда, у мечу 22. кола, тријумфовали на гостовању Тузла ситију резултатом 0:5, постигавши четири поготка у интервалу од 2. до 26. минута.

Кадетска селекција је истог ривала савладала резултатом 2:3 након преокрета, заузевши након 22 кола пету позицију, па ће и играчи које као тренер предводи Бојан Пузигаћа играти у Елитној лиги.

ТУЗЛА СИТИ – БОРАЦ 0:5

стријелци: 0:1 Мишић (2.), 0:2 Ћулум (4.), 0:3 Балаћ (7.), 0:4 Антешевић (26.), 0:5 Сопренић (56.), стадион: Баре, гледалаца: 100, судија: Дражен Марић (Бијељина), жути картони: – .

ТУЗЛА СИТИ: Мулалић, Мердановић (од 20. минута Мемић), С. Чорхоџић (од 20. минута Џинић), Џомбић (од 20. минута Б. Чорхоџић), Чирак, Камберовић, Хоџић, Делалић, Мујкић (од 36. минута Сејдиновић), Синановић, Хусовић (од 45. минута Смајловић). Тренер: Емир Брзовић.

БОРАЦ: Рачић, Антешевић, Вишекруна, Балаћ, Благојевић, Сопренић (од 66. минута Поповић), Ћулум (од 58. минута Благојевић), Ћусо, Ристовић (од 51. минута Лазић), Брешо (од 63. минута Богојевић), Мишић (од 58. минута Павковић). Тренер: Милан Озрен.

ТУЗЛА СИТИ – БОРАЦ 2:3

стријелци: 1:0 Хаџић (4.), 1:1 Ћетојевић (10.), 1:2 Ћетојевић (38.), 1:3 Стојичић (46.), 2:3 Азабагић (89.), стадион: Баре, гледалаца: 100, судија: Стефан Малетић (Бијељина), жути картони: Зекић (Тузла сити), Ћетојевић (Борац).

ТУЗЛА СИТИ: Мемић, Хусејнефендић, Зендели, Јогунчић, Сарајлић (од 62. минута Турсуновић), Јашаревић (од 62. минута Фехрић), Хаџић (од 83. минута Окановић), Незировић (од 52. минута Салиховић), Зекић, Азабагић, Бошњаковић (од 75. минута Мешић). Тренер: Борис Цвјетиновић.

БОРАЦ: Бојандић, Благојевић (од 75. минута Врховац), Стрика (од 75. минута Шикањић), Ћетојевић (од 65. минута Мишић), Петровић (од 83. минута Ковачевић), Пејић, Ђајић (од 24. минута Ђудуровић), Ћетковић, Деспот, Терзић, Стојичић. Тренер: Бојан Пузигаћа.