Отпор Сарајлија сломљен у другом полувремену, бриљирао Владо Драганић

Рукометаши Борца укњижили су 14. премијерлигашку побједу савладавши у дворани Борик екипу сарајевске Босне резултатом 34:25.

Нису изабраници Мирка Микића бриљирали у првом дијелу, које је завршено резултатом 17:15, али су у других 30 минута ствари, ипак, дошле на своје мјесто.

Предност је расла из минута у минут, понајвише захваљујући сјајном Влади Драганићу који је меч завршио са 12 голова, док је исто толико одбрана имао Берин Бркић.

У гостујућем табору, истакли су се Фарук Вражалић и Марио Дамјановић, који су меч завршили са шест голова.

Наш тим се овом побједом учврстио на првом мјесту уз 31 бод, шест више од тузланске Слободе, која је у овој рунди ремизирала у Високом са Босном (23:23).

Наредни меч Борац ће одиграти у суботу, 26. марта, када ће гостовати бугојанској Искри.

БОРАЦ – БОСНА 34:25

дворана: Борик, гледалаца: 200, судије: Елвир Хасић и Аднан Нурић, седмерци: Борац 4 (4), Босна 4 (4), искључења: Борац 16 минута, Босна 6 минута.

БОРАЦ: Бркић, Перић 4, Каламанда, Миљеновић 2, Петровић, Миљковић 2, Њежић 1, Кнежевић 7, Маливојевић, Ћелић, Драганић 12, Летић, Суботић, Милићевић 6.

БОСНА: Домазет, Мехинагић 5, Вражалић 6, Дамјановић 6, Мимић 2, Прашчевић, Мутапчић, Малагић, Коркарић 1, Херић, Зулфић 2, Селимовић 1, Тахировић, Беширевић, Гушић 1, Стоисављевић 1.