Осма побједа јуниора на посљедњих десет утакмица: Андреј Боснић пресудио Крупи

Сјајан низ јуниора Борца настављен је и након меча са Крупом! Изабраници Марка Максимовића тријумфовали су у локалном дербију резултатом 1:0 и на табели након 12 кола заузимају треће мјесто на табели уз 26 колико има и другопласирани Жељезничар, а што је само бод мање од Слободе, која има и меч више!

Једини гол на утакмици постигао је у 65. минуту Андреј Боснић, који је само три минута раније ушао на терен умјесто Дејана Јаворца, те су ”црвено-плави” тако стигли до пете узастопне побједе, а укупно осме на десет посљедњих кола.

До краја јесењег дијела сезоне биће одиграна још два кола, а Борац ће оба пута гостовати и то Младости и Широком Бријегу.

БОРАЦ – КРУПА 1:0

стријелци: 1:0 Боснић (65.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 150, судија: Синиша Лазић (Приједор), жут картони: Кујунџић, Бобић, Вујмиловић (Борац), Смајић, Бабић, Ђогић (Крупа).

БОРАЦ: Дамјановић, Божић (од 88. минута Лугоња), Милојевић, Арсић, Марјановић (од 85. минута Латиновић), Кујунџић, Вујмиловић (од 70. минута Тахрић), Чавић, Турањанин, Јаворац (од 62. минута Боснић), Бобић (од 74. минута Амиџић). Тренер: Марко Максимовић.

КРУПА: Кнежевић, Смајић (од 84. минута Милошевић), Пешевић, Ђогић, Бабић, Пеуља (од 89. минута Рачић), Грбић (од 57. минута Челиковић), Салиховић (од 75. минута Јеличић), Нишић, Хаџић, Никодиновић. Тренер: Мирослав Балабан.