”Осице” немилосрдне против Слоге – плус 13 за Борац!

Рукометашице Борца уписале су побједу у дуелу са Слогом из Горњег Вакуфа/Ускопља у посљедњој гостујућој утакмици у полусезони.

Играчице Николе Бијелића тријумфовале су разликом од 13 голова (26:39), те на једну ноћ преузеле прво мјесто испред Груда, које ће у недјељу одмјерити снаге у Мостару са Зрињским, којег ће Борац дочекати у посљедњој јесењој рунди.

Ивана Бобић је у екипи Борца предњачила по голгетерском учинку са девет погодака, Азра Летић је постигла седам, док су се Лана Лончар и Сара Мајкић зауставиле на шест.

У домаћој екипи прво име је била Далила Абазовић са осам погодака, док је Хена Риџал укњижила пет.

СЛОГА 2013 – БОРАЦ 26:39

дворана: у Горњем Вакуфу/Ускопљу, гледалаца: 100, судије: Ајла Ћатић и Наида Ћатић, седмерци: Слога 2013 6 (5), Борац 7 (6), искључења: Слога 2013 12 минута, Борац 8 минута.

СЛОГА 2013: Љубунчић, Делић 4, Авдибашић, Радмило, Кулаглић, Дадић 4, Риџал 5, Абазовић 8, Касумовић 3, Поквић 2, Хајрић, Чајдин, Хамшић, Карамустафић. Тренер: Фуад Махмутовић.

БОРАЦ: Јуркас, Мајкић, Османовић 1, Андрић 2, Раилић 1, Лончар 6, Летић 7, Бобић 9, Мајкић 6, Бијелић 1, Вуклиш, Ђурашиновић, Ћурић 2, Тодић, Кршић 1, Новаковић 3. Тренер: Никола Бијелић.