Рукомет

”Осице” декласирале Извиђач у Љубушком, Дарјана Вуклиш ”спустила ролетну”!

Рукометашице Борца рутински су уписале трећи премијерлигашки тријумф савладавши у Љубушком екипу Извиђача резултатом 17:30.

Прво име сусрета била је, свакако, Дарјана Вуклиш, која је одбранила чак 19 удараца домаћих играчица, а када је ријеч о голгетерском учинку, предњачила је Ивана Бобић са пет погодака, док су Слађана Андрић и Лана Лончар у побједи учествовале са по четири гола.

На супротној страни, истакла се Андреа Борас са пет голова.

У наредној, четвртој рунди, која се игра сљедећег викенда, Борац ће угостити екипу Илиџе (недјеља, 17.00).

ИЗВИЂАЧ – БОРАЦ 17:30

дворана: у Љубушком, судије: Харис Хаџикадуновић и Кемал Видимлић (Зеница), седмерци: Извиђач 3 (3), Борац 8 (4), искључења: Извиђач 6 минута, Борац 8 минута.

ИЗВИЂАЧ: Скоко, Ходник, Милас, Сиврић 1, Носић 2, Селимић, Анђ. Борас 3, Билић 3, Микулић, Анд. Борас 5, Петровић, Токић 3, Селак, Безер, Пилатић. Тренер: Јосипа Петровић.

БОРАЦ: Јуркас, Мајкић, Османовић 3, Андрић 4, Раилић, Лончар 4, Летић 1, Бабић, Бобић 5, Мајкић 3, Бијелић 2, Вуклиш, Ћурић 1, Брус 3, Кршић 3, Новаковић 1. Тренер: Никола Бијелић.

(борац-спорт, фото: ЖРК Борац)