Огроман превид арбитара у Мостару: Борац оштећен за чист пенал против Вележа! (ВИДЕО)

Дерби меч 29. кола m:tel Премијер лиге БиХ ове вечери играју Вележ и Борац.

Послије првог полувремена, домаћин има минималну предност (1:0), захваљујући поготку Нермина Хаскића из 6. минута, али је прбих 45 минута обиљежила скандалозна одлука арбитра Антонија Бандића и његовог помоћника.

Наиме, пет минута након гола ”рођених”, Момчило Мркаић изашао је сам испред голмана Вележа Османа Хаџикића који је успио да укроти тај ударац. И онда настаје ”спектакл” у режији арбитара…

Мислећи да је помоћни судија Радислав Качавенда досудио офсајд а на снимку се јасно види да није нити је постојао, Митар Ћуковић је ухватио лопту, a Бандић се припремао да досуди пенал за црвено-плаве.

Ипак, предомислио се након што је Качавенда ”дебело” касније Бандићу сигнализирао да се најбољи стријелац Борца у овој сезони налазио у недозвољеној позицији, која, поновимо још једном, није постојала.