Поред Милована Павловића и Александра Шкорића, који нису продужили сарадњу са Рукометним клубом Борац, ни средњи бек Владимир Врањеш неће бити у саставу бањалучког тима за наредну сезону. Њему је истекао уговор, а нови договор није постигнут. Управи клуба из Господске улице остало је још да обаве разговоре са десним крилом Игором Пијетловићем и средњим беком Бојаном Унчанином, којима такође истичу уговори.
Related Topics



















