Шампионке Босне и Херцеговине, рукометашице бањалучког Борца, на одмор ће ићи крајем сљедеће седмице, док је поновоно окупљање заказано за 27. јул, најавио је шеф стручног штаба Раде Унчанин. Бањалучанке су сезону окончале са три пехара у витринама.
– Старије играчице престале су са тренажним процесом, док млађе још увијек раде, али смањеним интензитетом. Највјероватније је да бисмо активне тренинге требало да окончамо сљедеће седмице, док је окупљање предвиђено за 27. јул. Тада крећемо у нове побједе, а упућен нам је и позив од Радничког из Ниша, да учествујемо на њиховом турниру којег ће организовати поводом 60 година постојања клуба. Учешће ће узети и Будућност, те Хипо банка, а нама је изузетна част да играмо са европским првацима како бисмо стекли увид у наше могућности – рекао је тренер рукометашица Борца Раде Унчанин.
(Фокус)



















