Нови пораз фудбалерки: Борац у Бугојну уписао седми неуспјех у низу

Фудбалерке Борца наставиле су низ пораза у Премијер лиги БиХ и након гостовања Искри.

Бугојанке су у мечу 11. кола савладале наш тим резултатом 5:1, што је седми везани неуспјех црвено-плавих у овој сезони.

Прва два погоотка за домаћи тим била су дјело Нине Брнић (16. и 21. минут), док су трећи и четврти, у уводним минутима другог полувремена, постигле Марина Лукић и Ламија Дувњак.

Минут након четвртог кола Искре, почасни гол за Борац постигла је Сара Бркић, док је коначан резултат, у 80. минуту, поставила Сајра Кулалић.

У досадашњем току сезоне Борац је одиграо девет утакмица и тренутно је на претпосљедњем, седмом мјесту са само четири бода.

ИСКРА – БОРАЦ 5:1

стријелци: 1:0 Брнић (16.), 2:0 Брнић (21.)  3:0 Лукић (46.), 4:0 Дувњак (50.), 4:1 Бркић (51.), 5:1 Кулалић (80.), стадион: ”Хендек”, гледалаца: 30, судија: Ермина Абдаковић (Невић Поље), жути картони: Бајрић (Искра), Муратовић, Бркић (Борац).

ИСКРА: Тодорић (од 86. минута Жуљ), Павлиновић, Ханџић, Башић, Лукић (од 88. минута Аџемовић), Цвјетојевић, Бртан (од 86. минута Махалбашић), Дувњак, Брнић (од 86. минута Билановић), Харачић, Бајрић (од 56. минута Кулалић). Тренер: Самир Врбан.

БОРАЦ: Васић, Бараћ, Николић, Јандрић (од 61. минута Савић), Битевић, Јовановић (од 59. минута Радић), Марјановић, Бркић, Васиљевић, Муратовић, Максимовић (од 61. минута Федена). Тренер: Бојан Вукомановић.

(борац-спорт, фото: ЖФК Борац/Никола Кулага)