Андрић на 35. рођендан ”Лешинара” погодио у 35. минуту: Срећан сам што сам постигао гол на отварању стадиона!

Фудбалери Борца тријумфовали су над Слободом резултатом 3:1 у првој утакмици по повратку на Градски стадион након реконструкције терена.

Други од три гола црвено-плавих био је дјело десног бека Николе Андрића, који је добро одраговао на центаршут Николе Нинковића са лијеве стране и ударцем главом спровео лопту у мрежу.

Био је то Андрићу први гол у црвено-плавом дресу, а интересантно је да га је постигао у 35. минуту утакмице на којој су Лешинари прослављали 35. рођендан!

Нажалост, дуго смо сви чекали да изађемо на наш Градски и велика је штета што се то тек сада догодило, међутим драго нам је што смо побједом “отворили” стадион у овој сезони. Радује ме што сам постигао гол на отварању стадиона и још више што смо остварили побједу – рекао је Андрић за наш портал, похваливши стање терена фудбалског здања у Платоновој улици.

Трава је таква каква би требао да буде на свим стадионима одавно, али и ово је корак напријед и надам се да ће се наставити са радом и на другим стадионима да би играчи могли показати своје квалитете на прави начин а не да их трава спречава у томе и мислим да то не треба да се доводи у питање – закључио је Андрић.

Била је ово, иначе, посљедња домаћа утакмица Борца у 2022. години, а прије одласка на зимску паузу, преостала су још три гостовања. Редом ће црвено-плавима противници бити Жељезничар, Леотар и Зрињски.