Нови неуспјех кадета: Пораз и у Широком Бријегу

Кадети Борца нису, за разлику од пионира, били успјешни на гостовању Широком Бријегу. У деветом колу уписали су шести пораз, па се уз пет бодова налазе на посљедњој позицији премијерлигашке табеле.

Дилеме око исхода отклоњене су послије првог полувремена, након којег су домаћи били у предности од три гола. Повели су у петом минуту поготком Фрање Бакетарића, само шест минута касније било је 2:0 голом Мате Јуричића, док је у 37. минуту погодио Марко Солдо.

Посљедњи пут на мечу мрежа нашег тима затресла се у 58. минуту, када је Солдо постигао свој други гол.

У наредној рунди, Борчеви кадети дочекују Сарајево.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ 4:0

стријелци: 1:0 Бакетарић (5.), 2:0 Јуричић (11.), 3:0 Солдо (37.), 4:0 Солдо (58.), стадион: СЦ Муса – Карачић, гледалаца: 30, судија: Емир Спахалић (Мостар), жути картони: Муцић, Крстановић (Широки Бријег).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Мајсторовић, Прусина (од 73. минута Сабљић), Солдо (од 85. минута Краљевић), Распудић (од 79. минута Карачић), Јуричић, Крстановић, Бакетарић (од 65. минута Влашић), Дрмач, Планинић, Гранић (од 82. минута Чулина), Муцић.

БОРАЦ: Војводић, Јањетовић, Рачић, Мариновић, Малбашић (од 33. минута Моцоња), Пушкар (од 46. минута Буквић), Рауш, Шунић (од 46. минута Рогић), Драгољић (од 46. минута Пушић), Вуковић, Даничић (од 63. минута Грбић).