Футсал

Ниједан у првом, па пет голова у другом полувремену: Борац у претпосљедњем минуту стигао до побједе

Футсалери Борца савладали су синоћ, у мечу без резултатског императива, екипу Шампиона из Лакташа резултатом 3:2.

Црвено-плави су у прошлом колу обезбиједили наступ у плеј-офу за пласман у Премијер лигу БиХ, тако да за њих овај меч није имао резултатски значај.

У дуелу одиграном у дворани Центар, није било погодака у првих 20 минута, а онда је пет постигнуто за 13 минута наставка.

Двоструки стријелац био је Слободан Ђукановић, који је другим голом, у 39. минуту, одвео Борац до тријумфа.

У посљедњој рунди прије старта плеј-офа, Борац ће гостовати Добоју, који је заузео прво мјесту у западној групи Прве лиге Републике Српске.

БОРАЦ – ШАМПИОН 3:2

стријелци: 1:0 Матијашевић (26.), 2:0 Ђукановић (28.), 2:1 Зеленика (28.), 2:2 Татар (35.), 3:2 Ђукановић (39.), дворана: Центар, без гледалаца, први судија: Никола Тадић (Бањалука), други судија: Немања Шестић (Бањалука), трећи судија: Игор Пашић (Бањалука), жути картони: Ђукановић, Девушић (Борац), Татар (Шампион).

БОРАЦ: Благојевић, Шимуновић, Матијашевић, Девушић, Јанковић, Ђукановић, Росић, Калаба.

ШАМПИОН: Бекић, Зеленика, Вучић, Дошлов, Малетић, Рачић, Татар, Грабовац.