Неславан почетак полусезоне за Борчеве јуниоре

Јуниори Фудбалског клуба Борац доживјели су дебакл у премијерној утакмици другог дијела шампионата БиХ напустивши стадион Под Бијелим бријегом са чак 6 лопти у мрежи.

Зрињски је шокирао фудбалере у црвено-плавим дресовима већ након 7 минута, послије којих је на семафору био исписан резултат 2:0, захваљујући головима Петра Бандића и Едина Бибера. У 21. минуту наш тим је поготком Бориса Јагодића из једанаестерца преполовио заостатак, а  минус од једног гола за домаћим тимом на снази је био до 37. минута, када је свој други гол на утакмици постигао Бибер.

Прво полувријеме закључено је реализацијом Анеса Машића, који је прецизан био и на отварању другог дијела за 5:1, док је коначан резултат, такође постигавши свој други гол, у 51. минуту поставио Петар Бандић.

У наредном колу, изабраници Зорана Драгишића угостиће сарајевски Жељезничар, једног од фаворита за највиши пласман и тим који је у текућој сезони наступао у Омладинској Лиги шампиона, стигавши до шеснаестине финала.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 6:1 (4:1)

стријелци: 1:0 Бандић (2.), 2:0 Бибер (7.), 2:1 Јагодић (пенал, 21.), 3:1 Бибер (37.), 4:1 Машић (44.), 5:1 Машић (48.), 6:1 Бандић (51.), стадион: Под Бијелим бријегом, гледалаца: 50, судија: Емир Спахалић (Мостар), жути картони: – .

ЗРИЊСКИ: В. Савић, Шуњић (од 65. минута Кордић), Јанковић (од 69. минута Дураковић), Џида, И. Савић, Бошњак, Љубић, Розић (од 81. минута Цигељ), Машић (од 69. минута Божић), Бибер, Бандић (од 58. минута Домђонај). Тренер: Ненад Гагро.

БОРАЦ: Бадић, Дубравац, Граховац, Арсић, Јагодић (од 59. минута Ненад), Бургић, Турањанин, Курузовић (од 77. минута Вукобратовић), Милутиновић (од 46. минута Мартић), Бановић (од 69. минута Јаворац), Ескић (од 49. минута Боснић). Тренер: Зоран Драгишић.