Настављена пионирска Премијер лига БиХ: Борцу бод из дуела са Широкобријежанима

Протеклог викенда, утакмицама 20. кола, настављена је пионирска Премијер лига Босне и Херцеговине, а екипа Борца је у овој рунди ремизирала на помоћном терену Градског стадиона са Широким Бријегом резултатом 1:1.

Оба гола постигнута су у другом полувремену, а до предности је у 43. минуту стигао гостујући тим поготком Владе Бошњака. Ипак, да бар један бод остане у Бањалуци, побринуо се Марко Бркић голом из 59. минута, те другопласирани Борац два кола прије подјеле лиге на ”Елитни” и ”Развојни” дио има четири бода мање од лидера Сарајева, са којим ће одмјерити снаге у наредној рунди.

БОРАЦ – ШИРОКИ БРИЈЕГ 1:1

стријелци: 0:1 Бошњак (43.), 1:1 Бркић (59.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Милош Ковачевић (Приједор), жути картони: Пеуља, Тривуновић (Борац), Бошњак, Стојић, Слишковић (Широки Бријег).

БОРАЦ: Делић, Пеуља, Рендић, Лончар, Шушић, Плавшић, М. Ковачевић (од 54. минута И. Ковачевић), Делкић (од 70+1. минута Тривуновић), Бркић, Самарџија (од 54. минута Вукша), Дивљак (од 36. минута Илић). Тренер: Предраг Мајкић.

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Миличевић, Иванковић, Стојић, Мартић, Галић, Слишковић, Челан, Медић (од 62. минута Брекало), Прусина, Гашпар, Бошњак. Тренер: Далибор Кожул.