Наплата дуга са каматом за пораз у Купу РС: Борац на +6 у Добоју

Борчеви рукометаши реванширали су се Слоги са каматом за пораз у полуфиналу Купа Републике Српске почетком септембра!

Играчи Мирка Микића вечерас су у заосталој утакмици другог кола, на Стадиону спортских игара, тријумфовали над Добојлијама резултатом 24:30 и стигли до друге побједе у исто толико одиграних мечева, док Слога има три пораза из три меча и тренутно је на посљедњем, 15. мјесту на табели.

Црвено-плаве до побједе је предводио Александар Милићевић са 12 голова, док је други стријелац тима био Лука Кнежевић са пет. Код домаћих, по шест су постигли Мирко Дамјановић и Никола Кнежевић.

Борчеви рукометаши ће у наредном колу гостовати Босни у Сарајеву, затим слиједи домаћи окршај са Искром, а онда и прва утакмица Европског купа против Бесе Фамгас у дворани ”Борик”.

СЛОГА – БОРАЦ 24:30

дворана: Стадион спортских игара у Добоју, гледалаца: 200, судије: Амар и Дино Коњичанин (Високо), седмерци: Слога 2 (2), Борац 7 (7), искључења: Слога 10 минута, Борац 14 минута.

СЛОГА: Богдановић, Стојановић 1, Ђурђевић 4, Тулендић 1, Дамјановић 6, Станковић 1, Благојевић, Дејановић, Марковић, Ристић, Кнежевић 6, Накић, Миличевић 5, Лековић, Ђурић, Бајовић. Тренер: Дејан Василић.

БОРАЦ: Бркић, Перић 1, Каламанда, Петровић, Миљковић, Њежић 1, Лукић 4, Кнежевић 5, Тепић, Маливојевић 3, Ћелић 2, Грачић, Драганић 2, Миловац, Суботић, Милићевић 12. Тренер: Мирко Микић.

(борац-спорт, фото: РК Борац)