Мреже мировале у судару пионира Крупе и Борца, кадети ”црвено-плавих” силовити

Пионири Борца прекинули су низ пораза, који је трајао четири кола, али нису успјели да у дуелу са Крупом дођу до цијелог плијена (0:0).

За разлику од њих, далеко успјешнији били су кадети, који су локалног ривала савладали резултатом 0:4 и забиљежили други тријумф у посљедња два кола.

Послије првог полувремена, наш тим је био у предности од два гола захваљујући Сави Шушићу и Сергеју Дамјанићу, а домаће је, уз два поготка у наставку, докрајчио Вукашин Даничић.

Послије шест кола, Борчеви пионири су осми уз четири бода, а кадети четврти уз 11.

У наредној рунди Борац ће угостити одговарајуће селекције Сарајева.

Пионири

КРУПА – БОРАЦ 0:0

стадион: у Крупи на Врбасу, без присуства гледалаца, судија: Драган Кесић (Романовци), жути картони: Бубњевић (Крупа), Босанчић, Стрика, Мићић (Борац).

КРУПА: Ђураш, Мрђа, Ратковић, Ковљенић, Дуцан, Кос (од 69. минута Балабан), Марчетић, Бубњевић, Аљетић (од 65. минута Чивчић), Ганић, Ступар. Тренер: Никола Видовић.

БОРАЦ: Берендика, Благојевић, Босанчић (од 30. минута Ботић), Шикањић, Деспот, Симић (од 60. минута Ковачевић), Мићић, Стрика (од 60. минута Стојичић), Маркочевић, Ђудуровић (од 36. минута Ћорић), Шешлак (од 65. минута Ивановић). Тренер: Милан Озрен.

Кадети

КРУПА – БОРАЦ 0:4

стријелци: 0:1 Шушић (24.), 0:2 Дамјанић (37.), 0:3 Даничић (53.), 0:4 Даничић (75.), стадион: у Крупи на Врбасу, без присуства гледалаца, судија: Бојан Панић (Приједор), жути картони: – .

КРУПА: Матијаш, Вуклишевић, Берендика, Ступар, Љубичић (од 33. минута Мачкић), Зечевић, Врањеш (од 26. минута Петровић), Краљ (од 60. минута Јелача), Малбашић, Пенић (од 66. минута Радуловић), Малић. Тренер: Велимир Стојнић.

БОРАЦ: Војводић, Николић, Мариновић, Дрча, Шушић (од 65. минута Делкић), Моцоња, Дамјанић (од 65. минута Самарџија), Бркић (од 60. минута Илић), Даничић, Бабић (од 60. минута Јанковић), Плавшић (од 73. минута Јотић). Тренер: Предраг Мајкић.