Мариновић послије меча са Посушјем: Нисмо одиграли као у прошлим утакмицама, прву прилику смо створили тек око 30. минута

Фудбалери Борца морали су много да се помуче како би стигли до тријумфа у дуелу са Посушјем.

Гостујући тим је током меча створио зрелије шансе за постизање поготка, али је на крају ”побиједио сам себе” – властиту мрежу је у 86. минуту затресао Иван Марић, што је на крају одлучило овај меч (1:0).

Тренер нашег тима Винко Мариновић, у изјави за ТВ Арена спорт након меча, није био задовољан виђеним у синоћњем дуелу.

Посушје је показало да је веома добра екипа. Ми нисмо одиграли као у прошлим утакмицама. Имали су гости своје шансе, док смо ми тек око 30. минута дошли до прве шансе. У другом полувремену смо покушавали, имали су и они, али и ми прилике, али смо ми на нашу срећу дошли до гола и добили утакмицу, што је веома битно. Честитам момцима на побједи – истакао је Мариновић.

Наредни премијерлигашки меч Борац ће одиграти у суботу (23. септембар) против Тузла ситија на ”Тушњу”. Утакмица почиње у 16.00 часова.