Марчетић срушио градског ривала

Јуниори Борца савладали су Жељезничар Спорт тим резултатом 2:1 у бањалучком дербију 22. кола Премијер лиге БиХ.

Оба гола за наш тим, у 5. и 78. минуту, постигао је Стефан Марчетић, док је стријелац за тим са Предграђа био Данило Саватић (25. минут).

До краја сезоне црвено-плави, који су трећепласирани на табели, одиграће још четири меча, а први наредни противник биће им Радник у Бијељини.

БОРАЦ – ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ 2:1

стријелци: 1:0 Марчетић (5.), 1:1 Саватић (25.), 2:1 Марчетић (78.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Марио Јелић (Бањалука), жути картони: Моцоња, Макарић (Борац), Тривуновић, Бајић (Жељезничар Спорт тим).

БОРАЦ: Војводић, Моцоња, Макарић (од 70. минута Дивљак), Сарић (од 46. минута Цвјетановић), Дамјанић, Радовић (од 34. минута Ј. Николић), Стјепановић (од 46. минута Јанковић), Самарџија, Шушић, Марчетић, Ковачевић (од 78. минута Бундало). Тренер: Зоран Драгишић.

ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ: Вишић, Голић (од 78. минута Радинковић), Ђукић, Антонић, Бајић, Сукара (од 57. минута Мачкић), Митровић (од 78. минута Вученовић), Тривуновић (од 85. минута Келечевић), Илић, Пилиповић, Саватић (од 71. минута Црљић). Тренер: Радомир Поповић.