Курузовић: Уз овакву игру и залагање можемо да будемо у самом врху

Један од најбољих појединацa у црвено-плавом дресу у вечерашњој побједи над Травником (4:1), био је нападач Дориан Курузовић, који је у игру ушао у 52. минуту, те успио до краја утакмице да постигне два гола, те у периоду између њих асистира Николи Турањанину. Свој први вечерашњи гол Курузовић је постигао у 60. минуту сјајно погодивши мрежу гостију из слободног ударца, док је други пут поентирао у 75. минуту, искористивши повратну лопту Срђана Ескића са десне стране.

Утакмица је била веома коректна, уз много стартова и дуела. Активирали смо се у другом полувремену, након примљеног гола, створили више шанси које смо искористили и сасвим заслужено побиједили – рекао је Курузовић у изјави за наш портал.

Стријелац четири гола за Борац у текућој сезони вјерује да ова генерација јуниора у црвено-плавом може много.

Радује ме, свакако, наш напредак на табели. Мислим да уз овакву игру и борбу на терену можемо да будемо пласирани међу прве три екипе, мада уз овакво залагање и ангажованост није немогуће да и први прођемо кроз циљ. У сваком случају, газимо ка врху – истакао је Курузовић.

Подсјетимо, Борчеви јуниори су захваљујући високој побједи над Травником бар до суботе заузели друго мјесто на табели, са само два бода мање од лидера Жељезничара.