Крупа савладала Борчеве кадете

Након што су поражени на старту прољећног дијела шампионата БиХ од Радника у Бањалуци резултатом 0:1, кадети Фудбалског клуба Борац су забиљежили неуспјех и на гостовању екипи Крупе у заосталој утакмици 20. кола. Домаћи састав је тријумфовао резултатом 1:0, а једини гол постигао је капитен екипе из Крупе на Врбасу Виктор Вребац у 19. минуту.

Изабраници Драгана Бенића послије два везана пораза заузимају пето мјесто у Премијер лиги са 35 бодова, а до почетка трећег круга одиграће још мечеве са Зрињским у Мостару (11. март) и Слободом у Бањалуци (заостали дуел 21. кола, 14. март).

КРУПА – БОРАЦ 1:0 (1:0)

стријелци: 1:0 Вребац (19.), стадион: у Крупи на Врбасу, гледалаца: 100, судија: Лука Билбија, жути картони: Пешевић, Вуруна (Крупа).

КРУПА: Кнежевић, Бабић, Вребац (од 55. минута Суљић), Л. Нишић (од 80+2. минута Бјелобрк), Тахрић (од 46. минута Вуруна (од 80. минута Бањац)), Смајић, Пешевић, Јовашевић, Ђ. Нишић (од 76. минута Јагодић), Пеуља, Раковић. Тренер: Никола Видовић.

БОРАЦ: Гашић, Јовић (од 55. минута Живковић), Кујунџић, Бобић (од 60. минута Грубор), Милојевић, Латиновић (од 41. минута Орашанин), Амиџић, Рогић (од 46. минута Грбић), Солдат (од 41. минута Јаворац), Вујмиловић, Стојичић. Тренер: Драган Бенић.