Крунић након ”потопа”: Немамо индивидуални квалитет, промашили смо са појачањима!

Шеф стручног штаба Борца био је, у изјави за БХТ1 послије утакмице са Зрињским, видно разочаран коначним резултатом дербија у Мостару. Његови изабраници су добро изгледали у првих 45 минута, а онда, у прва 3-4 минута наставка, ”нестали” са терена, дозволивши ривалу да за кратко вријеме постигне три поготка…

Тешко је вратити се у утакмицу када примите три брза гола. Екипа Зрињског је у овом тренутку показала завидан индивидуални квалитет, који ми у овом тренутку немамо. Као екипа смо добро стајали у првом полувремену и створили шансу у финишу да чак и поведемо, али нисмо успјели. У наставку су домаћи, понављам, показали квалитет, а из екипе бих издвојио Говедарицу – рекао је Крунић, па истакао:

Покушали смо у овом прелазном року да доведемо играче који треба да створе разлику. Чини се да нисмо погодили са појачањима. Морамо да се ослонимо на екипу, покушамо да освојимо што више бодова до зиме и да онда комплетирамо тим како бисмо парирали осталима.

У наредном колу, посљедњем прије прве првенствене паузе, Борац ће угостити зенички Челик.