”Ко зна, да је дуже било 1:1 или 2:2…”

Сјајан меч одиграли су синоћ Сарајево и Борац, у оквиру 7. кола m:tel Премијер лиге БиХ.

Гледаоци су посредством ТВ Арена спорт могли да виде шест голова, а на крају је тријумфовао бордо тим и преузео лидерску позицију, уз меч мање у односу на црвено-плаве.

Од првог минута смо жељели да постижемо голове и са те стране не могу ништа да приговорим момцима. Међутим, у оваквој утакмици, одлучују ситне грешке. Десиле су нам се, током утакмице, неке непредвиђене околности, поготово тај црвени картон у отварању другог полувремена, након чега је било тешко да против оваквог ривала играмо са десет играча. Такође, оба пута кад смо се враћали, након два минтуа смо поново примали гол. Вратили смо се у меч са играчем мање, а држати активан резултат 45 минута са играчем мање на Кошеву је за похвалу. Четврти гол је нешто што нам није требало, али морамо што прије да заборавимо и њега, али и овај пораз и окренемо се европској утакмици против Рио Авеа, која нас чека у четвртак. Понављам, похвале играчима, не могу ништа да им замјерим. Постигли смо два гола, промашили још три-четири прилике, а да је на снази дуже био резултат 1:1 или 2:2, можда би и коначан исход био другачији – рекао је тренер Јагодић у одјави утакмице.