Кадети уписали прву побједу у сезони

Након пораза на старту првенства од Жељезничара резултатом 0:2, кадети Борца забиљежили су први тријумф. Изабраници Зорана Драгишића савладали су у етно-селу Станишићи екипу Звијезде 09 резултатом 1:4 и након два кола заузимају пето мјесто на табели.

Први гол виђен је у 16. минуту, када је Борац до предности одвео Марко Пушић. Резултат 0:1 био је на снази све до 65. минута, када је разлику удвостручио Давид Вуковић, али је само пет минута касније заостатак домаћих ”преполовио” Амар Синановић.

У 83. минуту поново је Борац био у предности од два гола, а поентирао је Марко Бабић, док је у посљедњем минуту коначан резултат поставио Милош Рогић.

У трећем колу, Борчеви кадети ће дочекати екипу Тузла City.

ЗВИЈЕЗДА 09 – БОРАЦ 1:4

стријелци: 0:1 Пушић (16.), 0:2 Вуковић (65.), 1:2 Синановић (70.), 1:3 Бабић (83.), 1:4 Рогић (90.), стадион: у етно-селу Станишићи, гледалаца: 50, судија: Данијел Перић (Бијељина), жути картони: Јовановић, Брадарић (Звијезда 09), Пушић, Вуковић, Рачић, Симуновић, Шунић (Борац)

ЗВИЈЕЗДА 09: Трисић (од 68. минута Маринковић), Јовановић, Синановић, Брадарић, Самарџић, Попара, Миливојевић (од 46. минута Околић), Миловановић (од 46. минута Панић), Биберкић, Гаврић (од 46. минута Миљковић), Софтић (од 53. минута Табаковић). Тренер: Жарко Новаковић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Рачић, Пушкар, Моцоња, Симуновић, Шунић (од 88. минута Босанчић), Рауш (од 66. минута Ћебић), Драгољић (од 60. минута Даничић), Вуковић (од 68. минута Бабић), Пушић (од 77. минута Грбић). Тренер: Зоран Драгишић.