Кадети у посљедњих десет минута остали без побједе против Сарајева

Кадети Борца све до 82. минута имали су све у својим рукама, три бода ” у џепу” из дуела са Сарајевом и прилику да овом тиму нанесу први овосезонски пораз, али нажалост нису успјели да сачувају плијен.

Изабраници Зорана Драгишића поражени су резултатом 1:2, иако су од седмомг минута поготком Данијела Шунића били у предности. Ипак, у 82. минуту је изједначио Ирман Сејменовић, а исти играч је само четири минута касније донио побједу свом тиму за повратак на прво мјесто на табели уз 35 бодова, колико има и Зрињски, али из утакмице више од Сарајева.

Након 15 утакмица, Борчеви кадети су седми уз 14 бодова, а у наредном колу ће угостити екипу Младости.

БОРАЦ – САРАЈЕВО 1:2

стријелци: 1:0 Шунић (7.), 1:1 Сејменовић (82.), 1:2 Сејменовић (86.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Бојан Панић (Приједор), жути картони: Вуковић (Борац).

БОРАЦ: Војводић, Босанчић, Рачић, Дрча, Моцоња, Ћебић (од 71. минута Буквић), Шунић, Симуновић (од 87. минута Рогић), Грбић (од 85. минута Рауш), Вуковић, Пушић (од 78. минута Драгољић).

САРАЈЕВО: Шахиновић, Јовашевић, Демировић (од 61. минута Мујкић), Атић, Витешкић (од 61. минута Ерић), Т. Рамић, Мешић (од 46. минута И. Рамић), Ћосић, Хајдаревић, Хоџић (од 81. минута Нумановић), Сејменовић (од 89. минута Алишах).